BL: Hihetetlen dráma! A 93. percben befújt büntetővel esett ki a Juventus, pedig ledolgozta háromgólos hátrányát a Real ellen

A madridiak az olaszok otthonában 3-0-ra nyertek, de ez nem zavarta a zebrákat, a visszavágón csodával határos módon egalizáltak, aztán jött a 93. perc…

A játékvezető a rendes játékidő hosszabbításában befújt egy jogosnak tűnő tizenegyest, az olaszok szétszedték a sporit, Buffont pedig kiállították. Ronaldót nem zavarta meg a közjáték, bevágta a büntetőt, ezzel 1-3-ra alakítva az eredményt. Innen már nem volt visszaút. A Real Madrid a sírból hozta vissza a meccset és összesítésben 4-3-ra nyert. Az olaszok pedig a Roma tegnapi sikere miatt még örömükben, ezúttal azonban már bánatukban sírhattak. A Juve kiesett, a Real továbbjutott.

Buff

Fotó: Independent.ie

A másik mérkőzésen nem volt ennyi izgalom, az odavágón megszerzett 2-1-es előnyt hazai pályán simán megőrizte a Bayern a Sevilla ellen. Nem erőltették meg magukat a bajorok, de a továbbjutásuk nem forgott veszélyben. Bayern München – Sevilla 0-0.

A fináléért így a Liverpool, az AS Roma, a Bayern München és a Real Madrid vív majd ádáz küzdelmet.