Bayer Show: Nyallerek által toborzott nyallerek nyalnak a nyallernek
Csak elsőre tűnik bonyolultnak, egyébként olyan egyszerű, mint a szóban forgó műsor. Az Orbán-simogatók után itt vannak a Bayernek tapsikolók!
A kormánypártira erőszakolt, Hír Tv néven működő álhírgyárban tűnik fel rendre az ország egyik legprimitívebb, legszervilisebb egyede. Az orbánnyalonc Zsótit és munkásságát senkinek sem kell már bemutatni, a rendre nézők tucatjait a képernyők elé szegező produkció sem érdemel meg egy újabb cikket. Az már annál inkább, hogy kiderült, a Fidelitas, vagyis a legkisebb csicskák is besegítenek, ahol csak tudnak: ők próbálnak közönséget szervezni, méghozzá olyanokat, akik a bűzölgő propagandacsatorna szánalmas műsorában tapsikolva elégítik ki a pronyókirályt.
Kedves Barátunk! Csütörtökön, azaz holnap újra lehetőségünk lesz részt venni a Bayer-showban nézőként. Amennyiben szívesen elmennél, kérlek töltsd ki az alábbi jelentkezési ívet: https://forms.gle/gDkFGS2PXZHPZUX39 Csütörtökön 14 órára kellene érkezni az Angol utcába, 14.30-tól kezdődik a rögzítés.
A sikeres jelentkezés után a műsor gyártói még felkeresnek a további részletekkel. Üdvözlettel,
Nagy Máté
Fidelitas Központi Iroda
- a 444.hu szerint ezt a levelet küldték körbe, ráadásul már nem először.
A portál meg is kérdezte a fidelitaszostól, hogy más műsorhoz is szerveznek-e közönséget, és mindezt ingyen, vagy pénzért teszik-e. Nagy Máté természetesen "nem tudott" érdemben válaszolni, inkább a „nagyokhoz”, például Tiboeczhoz, vagy éppen a gazdihoz hasonlóan menekülőre fogta és lecsapta a telefont. Hosszas gondolkodás után annyit sikerült magyarázatként felmutatniuk, hogy ők tulajdonképpen nem is közönséget, hanem közösséget szerveznek...