Menczer megfejtette: Balásy Gyula miatt vesztettek
A Fidesz egyik agytrösztje ma mindenre megtalálta a magyarázatot.
Kapaszkodj meg: Kiderült, miért bukott hatalmasat a Fidesz! Menczer Tamás megfejtette.
A félelemkeltés? A mértéktelen lopás? A magyar nemzeti érdekek elárulása? A tönkrevágott gazdaság? Az elhibázott kampány? Orbán Viktor?
Nem!!4!!44!
A Fidesz bukásáért más a felelős: Balásy Gyula!
Legalábbis Menczer Tamás szerint.
Nem értik. Még mindig nem.
Mi pedig már csak sört és pop cornt kérünk...