Menczer megfejtette: Balásy Gyula miatt vesztettek

Menczer megfejtette: Balásy Gyula miatt vesztettek

A Fidesz egyik agytrösztje ma mindenre megtalálta a magyarázatot.

Kapaszkodj meg: Kiderült, miért bukott hatalmasat a Fidesz! Menczer Tamás megfejtette.

A félelemkeltés? A mértéktelen lopás? A magyar nemzeti érdekek elárulása? A tönkrevágott gazdaság? Az elhibázott kampány? Orbán Viktor?

Nem!!4!!44!

A Fidesz bukásáért más a felelős: Balásy Gyula!

Legalábbis Menczer Tamás szerint.

Nem értik. Még mindig nem.

Mi pedig már csak sört és pop cornt kérünk...